Розумна розетка Xiaomi Mi Smart Plug 2 Wi-Fi (BHR6868EU/ZNCZ302KK) Білий
- В наявності
- Код: DH010048
645 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 240 В |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Вага | 115 г |
| Термін служби | 20 років |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 52 мм |
| Ширина | 77 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴










